Kusama fiyat analizi: Ayı eğimi, fiyatta 418$’a kadar düşüş olduğunu gösteriyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

En son Kusama fiyat analizi, son birkaç gündür düşüş eğiliminin devam ettiğini doğruluyor. Fiyat, büyük ölçüde devalüe edildi ve bu da kripto para birimi için olumsuz sonuçlar doğurdu. Son 24 saatte de fiyatta düşüş kaydedildi ve KSM/USD madeni para değeri 417.85 dolara düşürüldü. Boğalar da pozisyonlarını geri kazanmak için başarısız bir girişimde bulundu, ancak düşüş eğilimi baskın çıktı.

KSM/USD 1 günlük fiyat tablosu: Ayılar, 417,85 doların üzerindeki fiyat hareketini kısıtlıyor

Bir günlük Kusama fiyat analizi, fiyat aşağı yönlü hareketi kapsadığı için gün için düşüş eğilimi gösteriyor. Son düşüş saldırısı, fiyatın 417 $ kenarının altına düşmesine neden oldu. Bu, KSM/USD’nin genel piyasa değeri üzerinde oldukça olumsuz bir etki yarattı. Fiyat geçen haftadan beri sürekli düşüyor ve bugünün trendi de farklı değil. Bir günlük fiyat grafiğindeki hareketli ortalama (MA) 452.44 dolar.

  • Fiyat 417.85 dolara kadar düştü.
  • Kusama fiyat analizi düşüş eğilimi gösteriyor.
  • Destek hala 337.84 dolardan güvence altına alındı.

Kısa vadeli trend çizgisi de azalan şekilde hareket ediyor; düşüş trendinin bir başka göstergesi. Trendlerdeki kayma nedeniyle üst ve alt Bollinger bandı değerleri de değişti, şimdi üst değer 503 dolar ve alt değer 338 dolar. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı da 51’e düştü.

Kusama fiyat analizi: Fiyat yükselişe geçiyor ve daha fazla toparlanmaya işaret ediyor

Dört saatlik Kusama fiyat analizi, kripto para birimi için biraz olumlu sonuçlar gösteriyor. Fiyat son dört saatte arttı ve eski yüksekliğine, yani 418,45 dolara döndü. Düşüş eğilimi son birkaç saat içinde zirvedeydi, ancak son dört saat alıcılar için cesaret verici oldu. Hareketli ortalama değeri 433 dolar, Bollinger bantları ortalaması ise 442.3 dolar.


Hakim eğilim düşüş eğiliminde olduğundan, SMA 50 eğrisi hala SMA 20 eğrisinden daha yüksekte hareket ediyor. Üst Bollinger bandı şimdi 472,05 $ pozisyonuna dokunurken, alt Bollinger bandı 412,5 $ seviyesinde. Fiyattaki iyileşme RSI puanını 38.31’e yükseltti.

Satış ve alım tarafındaki göstergelerin sayısı birbirini dengelediğinden, fiyat eğilimlerine ilişkin genel gösterge tarafsız tarafa doğrudur. Nötr pozisyonda duran 10 gösterge görebiliyoruz, satış ve alım pozisyonunda her biri sekiz gösterge mevcut.

Hareketli ortalamalar göstergesi, kripto para birimi için biraz cesaret verici sonuçlar gösteriyor. Alış düzeyinde sekiz gösterge, satış düzeyinde altı gösterge ve nötr düzeyde yalnızca bir göstergeden oluşan bir satın alma sinyali vardır. Osilatörler ise satış pozisyonunda iki gösterge, nötr pozisyonda dokuz gösterge ve alış pozisyonunda sıfır gösterge olduğu için olumsuz bir eğilim gösteriyor.

Kusama fiyat analizi sonucu

Bir günlük ve dört saatlik Kusama fiyat analizi, geçen haftadan bu yana piyasaya bir düşüş trendinin hakim olduğunu doğruluyor. Fiyat 418 dolara devalüe edildiğinden aynı eğilim bugün için de devam etti. Dört saatlik fiyat grafiği olumlu bir ipucu verse de, genel piyasa eğilimleri düşüş gösteriyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!