Iotex fiyat analizi: IOTX düşüş eğiliminde 165 dolara düştü

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Iotex fiyat analizi, tokenin bugün ayılarda işlem gördüğünü gösteriyor. 4 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, kripto ertesi gün olağanüstü bir şekilde düştü, ATH’ye doğru ralli sırasında tüm kazanç piyasasını kaybetti, hatta fiyat daha da düştü, IOTX düşmeye devam ettikçe düşüş trendi devam ettiğinden beri düşüş slaydı.

Iotex’in ATH’ye doğru ani yarışı, onu IoT (nesnelerin interneti) jetonları yarışı arasında yüksek bir kazanç haline getirdi, ancak yalnızca iki gün boyunca dik bir şekilde yükseldikten sonra devam eden düşüşü sorgulanabilir, çünkü vahşi dalgalanmaların kripto pazarının bir parçası olduğunu biliyoruz, ancak IOTX hala destek aramaya devam ediyor.

IOTX/USD 1 günlük fiyat tablosu: IoTeX desteklerini aramaya devam ediyor

  • IoTeX fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor.
  • Bugün de fiyat kaybı yaşandı.
  • 169 dolarlık destek şimdiden düştü.

Iotex fiyat analizi için 1 günlük fiyat grafiği, fiyatın 5. günde 0.199 dolara düştüğü tek bir günde 0.267 dolarlık teknik desteğin ardından 0.217 dolarlık desteğin saman yığını gibi düştüğü için tokenin art arda dördüncü gün düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Kasım. Bugün fiyat daha da aşağı yönlü bir aralığı kapsadı ve Iotex, yazı yazılırken 0.165 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde beşlik bir kayıp rapor ediyor, ancak yine de geçen hafta fiyat değerinde yüzde 40’tan fazla bir artış bildiriyor. 3 ve 4 Kasım fiyatlarındaki artışa. İşlem hacmi de son 24 saatte yüzde 15 düştü.


Bollinger bantları genişleme gösterdiğinden, token için volatilite hala yüksektir, üst bant 267 $ ‘lık token direncini ve alt bant -0.042 $’ dır ve IOTX belirteci için ortalama 0.112 $ desteği temsil eder. Negatif aralığa sızan Bollinger bantlarının alt sınırı, kriptonun şu anda ne kadar değişken olduğunu gösteriyor.

Hareketli ortalama (MA), fiyat düşüşünü sürdürdüğü için fiyat seviyesini aştı, bu da düşüş eğiliminin güçlendiğinin bir başka göstergesi. Göreceli güç endeksi (RSI) de nötr bölgenin üst yarısında aşağı doğru bir eğri üzerinde, 56 endeksinde işlem görüyor ve IOTX/USD çifti için piyasada daha fazla satış faaliyeti gösteriyor. Ancak 6 Kasım’da satış baskısı yavaşladı.

IoTeX fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

4 saatlik Iotex fiyat analizi, dünkü seansın sonunda fiyatın biraz yukarı hareket etmesinin ardından bugünkü işlem seansının başlangıcında fiyat kırılmasının aşağı yönlü olduğunu, ancak ayıların tekrar devraldığını ve güne kendi lehlerine başladığını gösteriyor. düşüş hala yazarken devam ediyor.
Fiyat salınımı 6 Kasım’dan itibaren yavaşladığından, token için volatilite de azalmaya başladı ve Bollinger bantları dün dik bir şekilde yakınlaşmaya başladı ve şimdi üst bant 0.235 dolarda ve alt bant ortalama 0.153 dolarda bulunuyor. 0.194 dolar. 4 saatlik grafikteki fiyat, alt bant ile göstergenin ortalama ortalaması arasında işlem gördüğünden, IOTX/USD çifti için destek ve direnç seviyelerini temsil ederler.

IoTeX fiyat analizi: Sonuç

Iotex fiyat analizi, bu süre zarfında Ethereum ve Bitcoin’in yükselişe geçmesine rağmen tokenin bir düşüş trendi izlediğini ve Ethereum’un son zamanlarda yeni ATH’ye geçiş yaptığını gösteriyor. Ancak, 5 Kasım’daki sert düşüşün ardından fiyat düşüşü azaldı. Tüccarlar, yükseliş tarafından bir miktar destek gelmedikçe ve gelene kadar tokenin önümüzdeki saatlerde aşağı yönlü devam edeceğini varsaymalıdır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!