Axie Infinity fiyat analizi: Fiyat, yükseliş baskısı aldıktan sonra 132.67 $’da istikrar buldu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
  • Fiyat 132.7 dolara kadar yükseldi.
  • Axie Infinity fiyat analizi boğaları destekliyor.
  • Destek, 121.54 dolarda oldukça güçlü.

En son Axie Infinity fiyat analizi, fiyatın son 24 saatte artan bir hareket izlediği için alıcılara destek gösteriyor. Boğalar ve ayılar hakimiyet için savaşırken, fiyat trendlerinde sürekli değişiklikler oluyor. Bugün boğalar, fiyatı 132,6 dolar seviyesinin üzerine alarak bir kez daha lider pozisyonu aldı.

AXS/USD 1 günlük fiyat analizi: Fiyat 133$’a dönerek toparlanma şansını artırıyor

Bir günlük Axie Infinity fiyat analizi, madeni para değerinde önemli bir iyileşme tespit edildiğinden gün için artan bir trendi teyit ediyor. Ayılar daha önce liderliğini korumaya çalışsa da, bugünkü eğilim, daha fazla satın alma faaliyeti gerçekleştiği için nispeten boğaların lehine oldu. Yükselişin bir sonucu olarak fiyat gün içinde 132.67 dolara kadar yükseldi. Hareketli ortalama (MA) değeri hala daha düşük bir konumda, yani 132,3 dolar.

Volatilitedeki artış, önümüzdeki hafta da aşağı yönlü bir trendin beklenebileceğine işaret ediyor. Üst Bollinger bandı 161.1$ kenarına dokunurken, Alt Bollinger bandı 121.53$ sınırında bulunuyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı oldukça nötr, yani dalgalı eğilimler nedeniyle 47.86.

Axie Infinity fiyat analizi: Kripto para birimi, 132 doları geçen fiyat izleriyle yükseliş trendini takip ediyor
Boğalar son birkaç saattir fiyat tablosunda hüküm sürüyor ve fiyatta yeterli bir iyileşme görüldü. Yeşil mum çubuğu, satın alma momentumu yoğunlaşırken yükseliş eğiliminin göstergesidir. Şu anda, AXS/USD değeri 132.55$’da duruyor ve boğalar çabalarıyla tutarlı kalırsa daha fazla yükseltme yapılacak. Dört saatlik fiyat grafiğindeki hareketli ortalama değer 129.66$’a yerleşiyor.


Daha önceki saatlerde SMA 50 ile SMA 20 arasında bir geçiş kaydedildi ve bu büyük bir düşüş işaretiydi, ancak şimdi durum boğaların lehine dönüyor. Üst Bollinger bandı değeri şimdi 136.03$, Alt Bollinger bandı değeri ise 124.64$’dır. RSI puanı, fiyat artışı nedeniyle 52.70’e yükseldi.

AXS/USD için teknik gösterge tablosu, hem boğalar hem de ayılar liderlik için çabalarken gün için tarafsız bir ipucu veriyor. Satış pozisyonunda ve nötr pozisyonda toplam dokuz gösterge bulunurken, alım pozisyonunda sekiz gösterge bulunur.

Hareketli Ortalamalar Göstergesi, satıcıları destekleyerek düşüş sinyali veriyor. Sekiz göstergenin satış noktasında, altı göstergenin satın alma noktasında ve yalnızca bir göstergenin nötr noktada olduğunu görebiliriz. Osilatörler nötr bir eğilim gösteriyor ve nötr tarafta sekiz osilatör, alım tarafında iki osilatör ve satış tarafında bir osilatör var.

Axie Infinity fiyat analizi sonucu

Bir günlük ve dört saatlik Axie Infinity fiyat analizi, fiyat bir kez daha toparlanma yolunda olduğundan gün için yükseliş eğilimi gösteriyor. AXS/USD değeri şu anda 132.7$’da duruyor ve daha fazla yükselişin gerçekleşmesi beklenebilir. Fiyatın son dört saatte de yukarı yönlü bir seyir izlemesi nedeniyle saatlik tahmin de alıcıların lehine.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!