Polygon fiyat analizi: MATIC değeri, düşüş dönüşünden sonra 1,613 dolara kadar düşüyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
  • Fiyat 1.613 dolara düştü.
  • Polygon fiyat analizi ayıları destekliyor.
  • Destek, 1.481 dolardan yeterli.

En son Polygon fiyat analizi , fiyat son 24 saatte ani bir düşüş yaşadığı için bugün düşüş eğilimi belirtileri gösteriyor. Ayılar son birkaç haftadır liderliğini oldukça tutarlı bir şekilde sürdürüyor . Boğaların fiyatı yükseltme şansına sahip olduğu inişler ve çıkışlar olmasına rağmen, genel eğilim düşüş eğiliminde. Fiyat gün içinde de 1,613 dolara kadar düştü.

MATIC/USD 1 günlük fiyat tablosu: Minimum toparlanmanın ardından fiyat 1,64$’a yakın bir düşüş yaşıyor
Bir günlük Polygon fiyat analizi, fiyat bugün 1,64$’a düştüğü için gün için düşüş eğilimini doğruluyor. Ayılar, fiyat çizelgelerine sürekli bir düşüş trendi hakim olduğu için son birkaç haftadır oldukça agresif bir performans sergiliyor. Bugün bile, ayılar bir kez daha geri dönmeyi başardığı için fiyatta bir düşüş tespit ediliyor. Böylece fiyat, hareketli ortalama (MA) değerinin, yani 1.641$’ın altına düştü.

Önceki haftalarda da SMA 50 ve SMA 20 eğrileri arasında bir geçiş gerçekleşti ve bu da düşüş eğiliminin bir başka teyidi. Bir günlük fiyat grafiğindeki Üst Bollinger bandı değeri 2.037$, Alt Bollinger bandı değeri ise 1.481$’dır. Göreceli Güç Endeksi (RSI) skoru da ani düşüş nedeniyle 45,87’ye kadar geriledi.

Polygon fiyat analizi: MATIC’in 1,610$’a kadar değer kaybetmesiyle trendlerde değişiklik bekleniyor

Dört saatlik Polygon fiyat analizi, son dört saatte daha fazla satış faaliyeti gerçekleştiği için ayılar için olumlu sonuçlar gösteriyor. Son birkaç saattir fiyat trendlerinde sürekli bir değişim devam ediyor, ancak son fiyat hareketi düşüş yönünde oldu. Son düşüş eğiliminin bir sonucu olarak fiyat 1,610 dolara kadar düştü. Hareketli ortalama değeri ise 1.621 dolarda duruyor.


Boğalar günün erken saatlerinde piyasanın kontrolünü ele geçirmeye çalışsa da, son dört saat yine ayıların lehine geçti. Bollinger Bantları Göstergesi de değerlerinde bir değişiklik gösteriyor, çünkü şimdi üst değer 1.687 dolar ve alt değer 1.485 dolar. RSI skoru şu anda oldukça nötr bir rakam gösteriyor, yani 49.91.
Polygon fiyat analizi için teknik göstergeler tablosu, piyasanın son birkaç haftadır düşüş trendi izlediğini gösteriyor. Bu nedenle ekranda düşüş sinyali ve 11 gösterge satış pozisyonunda, 10 gösterge nötr pozisyonda ve beş gösterge alış pozisyonunda.

Hareketli Ortalamalar Göstergesi, satıcılara olumsuz bir ipucu vererek destek gösteriyor. Toplam dokuz gösterge satış pozisyonunu işgal ediyor, beş gösterge alış pozisyonunda ve nötr pozisyonda sadece bir gösterge mevcut. Osilatörler benzer bir eğilim gösteriyor ve dokuz osilatör nötr seviyede, iki osilatör satış seviyesinde, sıfır osilatör ise alım seviyesinde.

Polygon fiyat analizi sonucu

Bir günlük ve dört saatlik Polygon fiyat analizi, fiyatta bir düşüş tespit edildiğinden gün için düşüş eğilimine işaret ediyor. Boğalar toparlanma yolunda olsa da, ayılar fiyatı 1.613 dolara düşürerek bir kez daha fiyat tablosunda geri döndü. Dört saatlik şamdan grafiği de kırmızı şamdanlar gösteriyor, bu da son birkaç saatin ayılar için destekleyici olduğu anlamına geliyor. Düşüş trendinin devam etmesi durumunda, MATIC için bir sonraki destek 5,8 dolar civarında mevcut.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!