THETA fiyat analizi: THETA, fiyat 6,8 dolara yükseldikçe yüzde beş kazanıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
  • Theta fiyat analizi bugün yükselişte.
  • Güçlü direnç 7,1 dolarda bulunuyor.
  • Güçlü destek 6,5 dolarda mevcut.

Theta fiyat analizi yükseliş momentumu gösteriyor. Bugün, piyasanın çoğu ayılarla işlem gördüğü için Theta, yükseliş trendini sürdüren istisnai kripto para birimleri arasında yer aldığından, token için yükseliş trendinin üçüncü günü. Theta, bu üç gün içinde 5.9$’dan 6.8$’lık mevcut fiyat seviyesine yükseldiği için dikkate değer bir performans gösteriyor. Theta için bir sonraki direnç 7.1 seviyesinde mevcut ve aksine Theta için destek 6.5 $ seviyesinde mevcut.

THETA/USD 1 günlük fiyat grafiği: Boğalar yükseliş eğilimini sürdürüyor

24 saatlik Theta fiyat analizi, tokenin bugün 6,5 ila 6,9 dolar aralığında işlem gördüğünü gösterirken, fiyatın yazıldığı sırada tam olarak 6,8 dolar olduğunu gösteriyor. Teta, son 24 saatte yüzde 5,46 değer kazandı, ancak son iki hafta boyunca eğilim aşağı yönde olduğundan, geçen haftaya göre hala yüzde 3,31’lik bir kayıpta . Ticaret hacmi de yüzde 47’den fazla artarak yüzde 0,26’lık pazar hakimiyeti ve piyasa değerinde yüzde 4,7’lik bir iyileşme ile sonuçlandı.


Üst Bollinger bandı 8,2 $ ve alt bant 6 $ işareti ile THETA/USD çifti için oynaklık yüksektir. Göstergenin ortalaması, token için direnci temsil eden 7,1 dolar seviyesinde. Hareketli ortalama (MA), fiyat seviyesinin altında 6,6 dolar seviyesinde işlem görüyor ve yükseliş momentumunu tamamlıyor.

Göreceli güç endeksi (RSI), 49 endeksinde nötr bölgenin merkezinde yukarı doğru bir eğri üzerindedir. RSI, piyasadaki satın alma etkinliğini gösterir, ancak şimdi eğri dikliğini kaybediyor ve satın alma etkinliğinde yavaşlamaya işaret ediyor ilave olarak.

THETA fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

4 saatlik Theta fiyat analizi, bugün fiyat kırılmasının aşağı yönlü olduğunu gösteriyor, ancak boğalar hızla fiyat fonksiyonunu devraldı ve fiyatı mevcut seviyeye yükseltti. Gün içinde başka bir düşüş saldırısı da gözlendi, ancak boğalar geri almayı başardı ve şu anda listelerde lider durumda.


Oynaklık göstergesi yeniden genişledikçe ve 4 saatlik grafikte oynaklık artıyor ve Bollinger bantlarının üst sınırı, THETA/USD için direnci temsil eden 6.9$ seviyesine ulaştı. Göstergenin ortalama ortalaması, kripto para birimi desteğini temsil eden 6,3 dolarda bulunuyor. Hareketli ortalama, 6.6 $ işaretiyle fiyat seviyesinin altında işlem görüyor. RSI, 60 endeksinde işlem gördüğü için aşırı alım bölgesine yaklaştı, ancak yükseliş aktivitesi için biraz daha yer gösteriyor.

THETA fiyat analizi: Sonuç

Theta fiyat analizi, kripto para biriminin bugün yükselişte olduğunu gösteriyor, ancak RSI eğrisi günlük grafikte alçakgönüllü hale geldikçe, satın alma aktivitesinde bir yavaşlama görülüyor, bu da önümüzdeki saatlerde fiyatta daha fazla iyileşmeyi durdurabilir. , fiyat dalgalanması bugün nispeten yavaş ama hala olumlu tarafta. Yükseliş momentumu devam ederse, Theta 7 dolarlık direnç bölgesinin yakınında bir miktar satış baskısı ile karşı karşıya kalabilir. Aksine, eğer geri dönüş gerçekleşirse, Theta 6,3 dolarlık destek seviyesine geri düşebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!