Harmony fiyat analizi: BİR boğa, fiyat 0,293 dolara ulaştığında yüzde 16 artışa işaret ediyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
  • Harmony fiyat analizi bugün yükseliş eğiliminde.
  • ONE/USD için direnç 0,301 $ seviyesinde bulunuyor.
  • ONE/USD desteği 0.280 $ olarak bulundu.

Harmony fiyat analizi, yüksek yükseliş kazançları ilan ediyor. Token, 0,237 dolardan 0,250 dolara yükselerek dünden bu yana yüksek bir ralli yaptı ve bugün yine yukarı doğru iyi bir aralığı kapsayan 0,250 dolardan 0,293 dolara yükseldi. Kripto çifti, 8 Kasım’dan itibaren sürekli olarak daha düşük seviyelere işaret ediyordu ve bugünün yükselişi oldukça yüksek olsa da, 15 Kasım’daki fiyat sınırına yakın. Fiyat bu seviyenin üzerinde kapanırsa, 8 Kasım’dan bu yana token için ilk yüksek seviye olacak; aksi takdirde, simgenin 28 Ekim’den sonra takip ettiği düşüş trendinin devamı.

ONE/USD için bir sonraki direnç, bir miktar piyasa baskısı ile karşı karşıya kalabileceği 0,301 dolar seviyesinde. Buna karşılık, token desteği 0,280 dolar seviyesinde bulunuyor.

ONE/USD 1 günlük fiyat tablosu: Muhteşem ilerleme kaydeden boğalar 1 günlük Harmony fiyat analizi, token yazı yazılırken 0,293 dolardan işlem gördüğü ve son 24 saatte yüzde 16,6 ve geçen hafta yüzde 3,60 değer kazandığı için boğaların 0,250 dolara kadar iyi bir aralığı kapsadığını gösteriyor. Tokenin fiyat trend çizgisi genel olarak aşağı doğru ve bugünün yükselişi, daha geniş haftalık resim üzerinde bir miktar değer kazanmasına yardımcı oldu. Ticaret hacmi de yüzde 14’ün biraz üzerinde bir artış gösteriyor ve piyasa değeri de yüzde 17 arttı.


ONE/USD için oynaklık hafif, üst Bollinger bandı 0,319 dolar direnci temsil ediyor ve alt bant 0,243 dolar. Göstergenin ortalama ortalaması, kripto çifti için desteği temsil eden 0,281 $ işaretinde bulunur.

Hareketli ortalama (MA), fiyat bugün MA’nın üzerinde seyahat ettiğinden, fiyat seviyesinin 0.268 dolar altında işlem görüyor ve yükseliş geçişini işaret ediyor. Göreceli güç endeksi (RSI), endeks 54’te nötr bölgenin üst yarısında yükseliş eğiliminde olup, piyasada giderek daha fazla satın alma faaliyeti olduğunu göstermektedir.

Harmony fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

4 saatlik Harmony fiyat analizi, fiyatın son 36 saate göre yükseliş eğiliminde olduğunu ve sadece dört saat arayla düzeltildiğini ve ONE/USD şu anda 0.293 $’a dokunduğu için yukarı doğru devam ettiğini gösteriyor.


RSI aşırı satım bölgesinin sınırının hemen altında 4 saatlik grafikte 69 endeksinde işlem gördüğü için ONE/USD de aşırı satım pozisyonuna ulaşıyor. ONE/USD fiyatı, Bollinger bantları göstergesinin neredeyse ortasından göstergenin üst sınırının yukarısına doğru hareket ettiğinden, volatilite saatlik bazda da artıyor. bir destek seviyesine

Boğaları destekleyen 17 teknik gösterge olduğundan ve yalnızca bir teknik gösterge düşüş yönünü desteklediğinden, Harmony’nin teknik göstergeleri de yükseliş yönünü destekliyor. Kalan sekiz teknik gösterge, toplam 26 teknik göstergeden tarafsızdır.

Harmony fiyat analizi: sonuç

Boğalar bugün bazı umut verici sonuçlar göstererek 26 Ekim’den bu yana fiyattaki en yüksek artışı yaptığından, Harmony fiyat analizi bugün oldukça yükseliş gösteriyor. Bununla birlikte, daha yüksek bir zirveyi işaretlemek için, token 0,301 $ direncini kırmalıdır, ancak fiyat son 36 saatten itibaren yükseliş eğiliminde olduğundan bu noktada satış baskısı yüksek olacaktır, bu da yükseliş tükenmesine neden olabilir ve ONE/ USD, 0,270 ila 0,286 ABD Doları aralığında sınırlanabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!