Arweave fiyat analizi: AR, sonraki 70 $ ‘ı izleyen 61 $’ lık direnci aştı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
  • Arweave fiyat analizi bugün yükseliş eğiliminde.
  • AR desteği 62 dolarda mevcut.
  • Direnç 73 dolarda bulunuyor.

Arweave fiyat analizi bugün için bir yükseliş eğilimi öngörüyor. Boğalar düşüş eğilimini başarılı bir şekilde saptırdığı için kripto para birimi dünden bu yana değerinde muazzam bir gelişme kaydetti. Fiyat geçen hafta boyunca sürekli devalüasyona uğradı, ancak dünden itibaren AR/USD paritesi olumlu piyasa hissi almaya başladı ve alıcıların piyasaya girmeye başlamasıyla birlikte yükseliş ivmesi başladı. Kripto çiftinin değeri art arda ikinci gün boyunca yükseldiği için yükseliş trendi oldukça agresif.

AR/USD bugün 61 dolarlık direncin üzerine başarılı bir şekilde kırıldı ve şimdi boğalar bir sonraki 70 dolarlık dirence doğru ilerliyor, ardından 73 dolarlık bir başka önemli dirence doğru ilerliyor.


AR/USD 1 günlük fiyat tablosu: AR, 66$’a yükseldi

Arweave fiyat analizi için 1 günlük fiyat grafiği, boğaların büyük bir kayıp yaşadıktan sonra fiyat fonksiyonunu devralarak dün momentumlarını yeniden kazandıklarını ve yazı yazılırken fiyatı 66.15$’a yükselttiklerini gösteriyor. AR / USD çifti $ 59.3’e $ 67.6 aralığında bugün arasında işlem gördü. AR/USD son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 6,3 değer kazandı ancak geçen haftaya göre hesaplandığında hala yüzde 12’den fazla kayıpta. Bununla birlikte, işlem hacmi yüzde 55’lik bir açık gösteriyor ve bu da pazarın sadece yüzde 0,08’lik hakimiyetine neden oluyor.

Bollinger bantları üst bant 87$’da ve alt bant 51$’da yakınsadığı için kripto para birimi için volatilite yavaş yavaş azalıyor. Bollinger bantlarının ortalama ortalama çizgisi, geçen haftaki düşüş trendi nedeniyle 69.4 $ işaretinde fiyat seviyesinin üzerinde mevcut ve aynı zamanda kripto para birimi için direnci temsil ediyor.

Göreceli güç endeksi (RSI), kabul edilebilir bir puan olan 51 endeksinde tarafsız bölgenin merkezinde yer alıyor ve alıcıların faaliyetlerini yürütmek ve almak için oldukça fazla alan olduğu için göstergenin yukarı eğimi umut verici bir işaret. fiyat daha da yukarı.

Arweave fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

4 saatlik Arweave fiyat analizi, fiyat hareketinin bugün yukarı doğru olduğunu gösteriyor, ancak fiyat dalgalanması gün boyunca yavaştı, ancak son zamanlarda AR/USD hızlı bir hareketle 59$’dan 66$’a yükselerek fiyat yükseldi ve oluşan kayıpları telafi etti. önceki dört saat boyunca ve 66 $ aralığına doğru yükseldi.

AR/USD, şimdi 65.1 dolarda kripto çifti için desteği temsil eden Bollinger bantlarının üst sınırının üzerine çıkarak yüksek dalgalanmaya başladığında 4 saatlik grafikte volatilite artmaya başladı. Fiyat ayrıca hareketli ortalama değerinin üzerine çıktı. Göreceli güç endeksi (RSI) de yüksek satın alma faaliyeti nedeniyle endeks 60’a yükseldi.

Dün başlayan yükseliş momentumu, geçen haftaki düşüş eğilimine rağmen oldukça agresif, teknik göstergeler artık 12 göstergenin al sinyali vermesiyle tamamen yükselişe geçti ve sadece üç gösterge satış sinyali veriyor ve yaklaşık dokuz teknik gösterge duruyor. toplam 26 teknik göstergeden nötr.

Arwea fiyat analizi sonucu

Arweave fiyat analizi, kripto para biriminin son birkaç gündür hakim olan düşüş eğiliminden başarıyla kurtulduğunu ve sadece iki gün içinde iyi bir toparlanma gösterdiğini gösteriyor. RSI ayrıca alıcıların tepkisinin çok olumlu olduğunu öne sürdüğünden, kripto çiftinin bugün yükseliş eğilimine devam etmesini bekliyoruz ve AR/USD önümüzdeki saatlerde 69 doların üzerine çıkabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!