Vechain fiyat analizi: Düşüş devam ederken fiyat eğrisi 0,13 dolardan düşüyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
  • Ayılar fiyatı 0.131 dolara düşürür.
  • Vechain fiyat analizi ayıları destekliyor.
  • Kripto para birimi desteği 0.126 dolardır.

En son Vechain fiyat analizi, düşen bir fiyat hareketi bildirildiği için gün için düşüş eğilimi gösteriyor. Kripto para birimi son birkaç haftadır düşüş gölgesi altında ve fiyat sürekli düşüyor. Fiyat, düşüş baskısı nedeniyle son 24 saatte 0,131 dolara düştü. Satıcılar ısrarcı kalırsa, yaklaşan haftada başka bir düşüş eğilimi beklenebilir.

VET/USD 1 günlük fiyat tablosu: Düşen trendin ardından fiyat 0.131$’a düşüyor

Ayılar, daha fazla satış ivmesi kaydedildiği için son birkaç haftadır piyasaya sürekli olarak liderlik ediyor. Alıcılar için elverişsiz koşullar yaratan son düşüş eğiliminin ardından fiyat 0.131 dolara düştü. Düşüş momentumunun yoğunlaşması nedeniyle önümüzdeki birkaç gün içinde fiyatın düşebileceği bekleniyor. Bir günlük fiyat grafiğindeki hareketli ortalama (MA) değeri 0.155 dolar.

Bollinger Bantları ortalaması, bir günlük fiyat grafiğinde şu anda 0.152 dolar. Oysa üst Bollinger bandı 0.179 $ işaretine dokunurken alt Bollinger bandı 0.125 $ işaretine dokunuyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) skoru gün içinde 40.80’e düştü.

Vechain fiyat analizi: VET değeri 0.131 $’a kadar değer kaybetti

Dört saatlik Vechain fiyat analizi, fiyat son birkaç saat içinde düştüğü için düşüş eğilimi belirtileri gösteriyor. Son dört saat, başka bir aşağı yönlü hareket kaydedildiği için kripto para biriminin ilerlemesi için çok önemli olduğunu kanıtladı. Fiyat 0.131 dolara düştü ve önümüzdeki saatlerde daha fazla düşüş bekleniyor. Hareketli ortalama değer, fiyata kıyasla daha yüksek bir konumda, yani 0.140 dolar.
SMA 50 eğrisi, sabit düşüş eğilimi nedeniyle hala SMA 20 eğrisinden daha yüksekte seyrediyor. Üst Bollinger bandı değeri şimdi 0.168 dolar, alt Bollinger bandı değeri 0.126 dolar. RSI puanı, alım sınırının altına düştü ve şu anda 28.30’da duruyor.

VET/USD için teknik gösterge tablosu düşüş sinyali veriyor ve son birkaç hafta içinde daha fazla satış ivmesi gözlemlendi. Satış pozisyonunda duran 13 gösterge, nötr işarette dokuz gösterge ve alış pozisyonunda dört gösterge var.

Hareketli Ortalamalar Göstergesi, düşüş göstergesi vererek satıcıları destekliyor. Satış seviyesinde 10 gösterge var, dört gösterge alış seviyesinde, sadece bir gösterge nötr seviyede. Osilatörler, nötr noktada sekiz osilatör, satış noktasında üç osilatör ve satın alma noktasında sıfır osilatör ile bir satış sinyali veriyor.

Vechain fiyat analizi sonucu

Son 24 saatte fiyat düşüşü gözlemlendiğinden günlük ve saatlik Vechain tahminleri ayılar lehine gidiyor. Kripto para birimi değeri şu anda 0.131 dolar ve daha fazla düşüş bekleniyor. Dört saatlik Vechain fiyat analizi, düşüş eğilimi kaydedildiği için benzer sonuçlar gösteriyor. Fiyat, son dört saat içinde sert seviyelere düşerek önümüzdeki birkaç saatin kritik olabileceğini düşündürdü.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!