Solana fiyat analizi: SOL fiyatı, yüzde 8 daha düştükten sonra düşmeye devam ediyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
  • Solana fiyatı, son iki hafta içinde yüzde 26’nın üzerinde düşüş kaydederek, günlük işlem sırasında düşmeye devam etti.
  • Alıcılar, fiyatın 192 dolarlık destek tabanını aşmasının ardından bir miktar toparlanma sağlamak için piyasaya geç girdi.
  • Destek seviyesinin altına bir başka düşüş, SOL’nin mevcut seviyeden yüzde 50’nin üzerine düştüğünü görebilir

Gün için Solana fiyat analizi, fiyatın günün ticaretinde yüzde 8 daha düşmesinin ardından token için daha fazla düşüş olduğunu gösteriyor. Fiyat, yazı yazarken 196.88 dolara kadar çıkmak için bir miktar toparlanma oluşturmadan önce 186.37 dolara kadar düştü. Token, son iki hafta içinde fiyat yüzde 26’nın üzerine düştüğü için tek olumlu olarak alınabilecek düşüşte daha büyük kripto para piyasasına katıldı. 6 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 259.90$’ın ardından, tüccarlar mevcut tersine dönüşle sonuçlanan token üzerinde kar rezervasyonu yapmaya hevesliydi.

Daha büyük kripto para piyasası, Bitcoin’in yüzde 5’lik düşüşün 58.000 $’ın hemen altına düşmesinin öncülüğünde son 24 saat içinde büyük düşüşler sergiledi. Büyük Altcoinler de benzer düşüşler gösterdiğinden, Ethereum ayrıca 4.000 $ işaretinin hemen üzerine oturmak için neredeyse yüzde 5 sevk etti. Ripple ve Cardano sırasıyla yüzde 4 düşerek 1,05 dolar ve 1,80 dolara otururken, Dogecoin neredeyse yüzde 2 düşerek 0,22 dolara indi. Günün ticaretinde en büyük kayıplar Litecoin (yüzde 10) ve Polkadot (yüzde 9) arasında görüldü.

SOL/USD 24 saatlik grafik: Fiyat düşüşe devam etmek için önemli EMA’ların altına düştü

Fiyat düşmeye devam ederek önemli 20,50 ve 100 günlük Üstel Hareketli Ortalamaları (EMA) geçerken SOL/USD paritesi için 24 saatlik grafikte güzel bir manzara görülmüyor. 42 olan Göreceli Güç Endeksi değeri, tokende konsolidasyon için yeterli alan olduğunu ve mevcut trendde satıcı momentumunun baskın olduğunu gösteriyor. 192$ destek tabanının yakınında işlem görürse, bu noktanın altındaki herhangi bir hareket SOL için önemli bir kan gölüne yol açarak düşüş trendini 159$’a doğru hızlandırabilir.


SOL/USD 4 saatlik grafik: Fiyat toparlanma aşamaları olarak önemli bir yükselme veya kırılma noktası
Solana fiyat analizi için 4 saatlik grafikte, yukarı doğru bir toparlanma oluşturmak için küçük bir çabanın geliştiği görülebilir. Fiyat şu anda çok önemli 4 saatlik EMA’ların oldukça altında ve 31.71’lik RSI değeri loş okuma veriyor. Bununla birlikte, son düşüş, alıcıların pazara geri dönmesi için bir şans olarak tanımlanabilir. Gelişmekte olan itiş başarılı olursa, fiyat 216.08 $’a kadar yükselebilir. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklık eğrisi, şu anda nötr bölgenin oldukça altında, 0 işaretinin altında yer almaktadır.

Solana fiyat analizi: Sonuç

Teknik göstergelerden, Solana’nın 6 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 259.90$’a ulaşmasından bu yana devam eden bir düşüş dönemiyle karşı karşıya olduğu doğrulanabilir. alıcılar mevcut trendde SOL’ye yatırım yapma fırsatı buldukça güçlendi. 192 dolarlık destek tabanının altındaki herhangi bir hareket, token için daha fazla düşüş görebilirken, mevcut itme konsolide olursa fiyat 216 dolara kadar yükselebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!