CRO Neden Yükseliyor? Sonraki 10x Coini Mi?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
  • Crypto.com, aktör Matt Damon’ın yer aldığı 100 milyon dolarlık küresel bir reklam kampanyası başlattı.
  • CRO, iki hafta önce 0.2040 dolarlık fiyattan çıktığından beri 0’den fazla arttı
  • Cronos zinciri Beta sürümü bugün yayında.
  • Cronos zincirindeki tüm işlemler CRO olarak ödenir.

Son haftalarda birçok kripto para birimi yükseliş trendinde. Boğa piyasasının ortasında, tokenlerin kendi kategorilerindeki eğilime göre arttığını görmek yaygındır. Örneğin, Shiba Inu fiyat tablosunda daha yüksek seviyeler basmaya başladığında, meme-coin kategorisindeki diğer tokenler hızla aynı şeyi takip ediyor. Crypto.com’un (CRO) yerel kripto para birimi, büyük borsalardan gelen diğer jetonların yanında güzel bir yolculuk geçirdiği için bu kaçışta dışlanmadı.

CRO nedir?

CRO, 2016 yılında kurulan Hong Kong merkezli borsa Crypto.com’un yerel kripto para birimidir. Borsa, ana akım benimsemeyi sağlamak için çok önemli olan dijital para birimleriyle sorunsuz bir ödeme deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır. Şimdiye kadar Crypto.com 100’den fazla kripto para birimini desteklemektedir.
CRO token, Crypto.com hizmetlerinin ayrılmaz bir parçasını oluşturur. Daha önce Ethereum tabanlı bir kripto para birimiydi, ancak yakın zamanda Crypto.com’un yerel blok zinciri ağı olan Cronos zincirine taşındı. Bu anahtar, CRO için daha gerçek kullanım durumlarının kilidini açtı, çünkü aynı zamanda Cronos için yardımcı program belirteci haline geldi, yani zincirdeki tüm para birimi ödemeleri onunla çözülecek.

Şu anda, CRO, 8,5 milyar doları aşan piyasa değeri ile 23. en büyük dijital para birimidir. Grafiklere bakıldığında, CRO’nun kaçmakta olduğu açık.

CRO Coin fiyat analizi

Yazma sırasında, CRO tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.408171 $’a (ATH) ulaştıktan hemen sonra 0.378777 $ fiyattan işlem görüyordu ve 1 saatlik zaman diliminde 0.5 Fibonacci oranlarına yaklaşık %7.5 geri çekildi.

Geçtiğimiz haftalarda, tokenin fiyatı önemli ölçüde arttı. Bu süre zarfında, günlük işlem hacimleri 661 milyon doların üzerine çıkarak ATH’ye ve yaklaşık 9 milyar dolarlık bir piyasa değerine yol açtı.

CRO neden yükseliyor?

CRO için son yükseliş momentumu 28 Ekim’de başladı. 0.1838 $’lık bir fiyattan CRO, günlük zaman diliminde %’lik bir artışla önceki direnci 0.2305 $’a düşürdü ve şimdi direnç alanına geri döndü. 0,2040 dolar seviyelerinde destek.

CRO, 2 haftadan kısa bir süre önce 0.2040$’lık fiyattan çıkışından bu yana 0’den fazla arttı. Bu önemli fiyat hareketinin nedeni ne olabilir? Bu soruyu cevaplamak için, piyasa rallisinin başladığı gün veya öncesinde Crypto.com’un pazarlama/sosyal faaliyetlerine tekrar bakmak gerekir.

Crypto.com’un, yerel kripto para birimi için de yükseliş gösteren kripto para birimi endüstrisi içinde ve dışında erişimini genişletmek üzere olduğunu belirtmekte fayda var. Son zamanlarda, aktör Matt Damon’ın yer aldığı 100 milyon dolarlık küresel bir reklam kampanyası başlattı. Crypto.com’un televizyon reklamında, kripto para biriminin dünyanın dört bir yanındaki insanları geleceklerini kontrol altına almak için gereken araçlarla güçlendirme yeteneğini övüyor gibi görünüyor. Bu pazarlama kampanyası 20 ülkedeki müşterilere ulaşmayı hedefliyor.
Aynı gün, Crypto.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek de CNBC’de yer aldı ve burada önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in bir yatırım ve para birimi olarak geleceğine ağırlık verdi. Ardından Crypto.com’un ilk küresel marka kampanyasından, Matt Damon ile olan ortaklığından ve kriptoyla ilgili diğer bazı konulardan da bahsetti.

Cronos Chain’deki gelişimsel ilerleme, CRO’nun piyasa değerlemesindeki son artışın arkasında da bir faktör olabilir. Üç gün önce, Cronos zincirinin ana ağ betası başarıyla dağıtıldı. Topluluk ayrıca Cronos’un tamamını kapsamayı amaçlayan hackathon oturumu düzenledi.

CRO bir sonraki 10x jeton mu?

Önümüzdeki bir ay veya daha fazla bir süre için hareketlerini görene kadar CRO’nun sonraki 10x veya 20x veya hatta 100x jeton olup olmadığını kesin olarak söyleyemeyiz. CRO fiyatındaki organik yukarı yönlü artışın Crypto.com’un pazarlama kampanyasından kaynaklandığını tahmin ederek, koşunun bir süre daha devam etmesini bekliyoruz.

Cronos’un tamamlanması da dikkate alınması gereken bir faktördür. Cronos zincirinin ana ağda başarılı bir şekilde başlatılması, Cronos ve Crypto.com ekosistemindeki tüm işlemler CRO’da ödeneceğinden, CRO belirtecine daha fazla fayda sağlayacaktır.

Cronos, DeFi, NFT’ler ve Metaverse için ilk Cosmos EVM zinciri olduğunu iddia ediyor. Geliştiricilere, Ethereum ve EVM uyumlu zincirlerden uygulamaları düşük maliyet, yüksek verim, hızlı kesinlik ve yerleşik birlikte çalışabilirlik ile anında taşıma yeteneği ile yardımcı olmayı amaçlar.

Reklam Alanı

Son düşünceler

CRO, hem Cronos zinciri hem de Crypto.com için yerel belirteç olduğu için, Crypto.com ekosistemindeki tüm teşvikler ve ödüller CRO’da ödenecek ve bu, CRO belirteçlerine olan talebi artıracak ve belki de yavaş ama istikrarlı bir yukarı doğru hareket edecektir. .

0
be_endim
Beğendim
1
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!