NEAR Protocol fiyat analizi: Boğalar yeniden ivme kazandıkça fiyat 11,54 doları geçti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
  • Fiyat 11,54 dolara kadar yükseldi.
  • NEAR Protocol fiyat analizi yükselişi teyit ediyor.
  • Destek açıkça 9.72 dolarda güçlü.

NEAR Protocol analizi, bir yükseliş eğilimi belirtileri gösteriyor. NEAR/USD fiyatı yükselirken boğalar bir kez daha liderliği ele geçirmeyi başardı. Son birkaç gündür piyasaya ayılar hakim olsa da, bugünün trendi yine alıcıların lehine. Yükseliş dönüşü, fiyatın 11.54 dolarlık engelin üzerine çıkmasına neden oldu.

NEAR/USD 1 günlük fiyat grafiği: Yükseliş dönüşünden sonra fiyatta yükseliş gözlemlendi

Bir günlük NEAR Protocol fiyat analizi, boğalar geri dönüş yapmayı başardığı için o gün için bir yükseliş eğilimini teyit ediyor. Son birkaç haftadan beri fiyat hareketinde sürekli dalgalanmalar oldu. Ancak bugün boğalar, fiyatı 11.54 $ sınırının üzerine alarak bir galibiyet elde etmeyi başardılar. Yükseliş eğilimi nedeniyle, fiyat şimdi hareketli ortalama (MA) değerinin üzerinde, yani 11,54 dolar.


Son 24 saat içinde SMA 20 ve SMA 50 eğrileri arasında bir geçiş rapor edildi. Volatilitedeki düşüş, üst Bollinger bandı değerini 12.17 $ ve alt Bollinger bandı değerini 9.72 $ olarak değiştirdi. Yükselen fiyat hareketi nedeniyle Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı 58.66’ya yükseldi.

NEAR Protocol fiyat analizi: Fiyat, yükselişin ardından 11,53 doları aştı

Dört saatlik NEAR Protocol fiyat analizi, fiyatta sağlam bir artış dikte ediyor. Son birkaç saattir fiyat grafiğini boğalar yönetiyor ve son dörtlüde de artan bir hareket gözlemleniyor. Boğalar fiyatı 11.54 $ seviyesine yükseltti ve yükseliş eğiliminin daha da yoğunlaşması bekleniyor. Dört saatlik fiyat grafiğindeki hareketli ortalama değeri 11.24 dolar, Bollinger bantları ortalaması ise 11.47 dolar.
Ayılar daha önce trend olduğu için SMA 50 eğrisi hala SMA 20 eğrisinden daha yüksekte seyrediyor. Bollinger Bantları Göstergesi, değerlerde bir değişiklik gösteriyor ve şimdi üst değeri 12,26 dolar ve alt değeri 10,67 dolar. RSI skoru, yükseliş eğiliminin bir sonucu olarak 56.10’a yükseldi.


NEAR/USD teknik gösterge tablosu fiyat hareketleriyle ilgili olumlu sonuçlar veriyor. Alış noktasında 15 gösterge, nötr noktada dokuz el ve satış noktasında sadece iki gösterge olduğu için gün için yükseliş sinyali var.

Hareketli Ortalamalar Göstergesi, alıcıları güçlü bir yükseliş sinyali ile destekliyor. Alış pozisyonunda 13 gösterge mevcutken, bir gösterge satış ve nötr pozisyonlarda. Nötr pozisyonda sekiz gösterge, alış pozisyonunda iki gösterge ve satış yerinde bir gösterge olduğu için osilatörler gün için nötr bir ipucu verir.

NEAR Protokolü fiyat analizi sonucu

NEAR Protocol fiyat analizi, yükseliş momentumu toparlanırken gün için artan bir trendin piyasayı ele geçirdiğini gösteriyor. Yükseliş eğilimi nedeniyle fiyat 11.54 $ seviyesine yükseldi. Boğalar çabalarında ısrarcı kalırsa, madeni para değerinde daha fazla iyileşme beklenebilir. Düşüş momentumu önceki hafta zirvede olmasına rağmen, bugünkü eğilim oldukça umut verici. SMA 20 ve SMA 50 eğrileri arasında bir geçiş, yükselen trendin bir başka göstergesidir. Fiyatta önemli bir artış bildirildiği için saatlik tahmin de boğalar lehine gidiyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!