Aave fiyat analizi: Düşüş trendi uzadıkça boğalar 306 doların altında yeni destek tanımlayacak

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
  • Aave fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor.
  • Fiyat 306 dolara düşürüldü.
  • Boğalar 307 doların yerine yeni destek mi bulacak?

Aave fiyat analizi de bugün için düşüş sinyalleri veriyor. Fiyat seviyeleri düzenli bir oranda düştüğü için koşullar sürekli olarak ayıları destekledi. Şu anda, fiyat 306$ seviyesinde bulunuyor ve önümüzdeki dönemde daha düşük bir pozisyona geçmesi bekleniyor. Bu, zaten büyük bir düşüş yaşayan kripto para birimi piyasa değerine daha fazla zarar verebilir.

AAVE/USD 1 günlük fiyat tablosu: Fiyat 307$’ın altına düştüğü için satıcılar için durum daha da kötüleşiyor
Aave fiyat analizi için 1 günlük fiyat grafiği, fiyat seviyeleri bugün de yeni bir seviyeye düştüğü için zarar öngörüyor. Düşüş, bugün fiyat 307 dolarlık destek seviyesini aştığı için düzenli bir ölçekte gerçekleşiyor. Şu anda AAVE/USD fiyatı 306$ seviyesinde ve daha düşük bir aralığa doğru hareket etmesi bekleniyor. Bu arada, fiyat grafiği için hareketli ortalama (MA) değeri 319 dolar seviyesinde bulunuyor.


Düşüş eğilimi son birkaç gündür oldukça istikrarlı ve oynaklık da ılımlı. Yukarıdaki üst ve alt Bollinger bandı değerleri şimdi sırasıyla 340 dolar ve 304 dolar. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı, şimdi 43’ün daha düşük bir seviyesinde olduğu gibi aşağı gitti.

Aave fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

Saatlik Aave fiyat analizi, son trendlerle ilgili bize olumsuz ipuçları veriyor. Fiyat kırılması bugünkü seansın başında yukarı yönlüydü, ancak ayılar araya girerek ciddi hasara neden oldu. Boğalar yine fiyatı yükseltmeye çalışıyor ancak henüz kaybı karşılamadı. Bu, fiyat şu anda destek seviyesinin, yani 307 doların altında olduğu için büyük bir gerilemeye neden oldu. Şu anki fiyatı 306 dolar. Verilen fiyat grafiği için hareketli ortalama çok istikrarlı bir konumda, yani 306.6 dolarda.


Volatilite arttığından Bollinger bantları değerleri de değişti ve şimdi üst değer 332 dolar ve alt değer 294 dolar. RSI, 4 saatlik grafikte endeks 39 değerinde yukarı doğru bir eğri gösterdiğinden, RSI skoru son zamanlarda iyileşti.
Düşüş eğilimi bugün de devam ederken, teknik gösterge tablosu alıcılar için olumsuz bir gösterge veriyor. Çok sayıda gösterge vardır, yani satış pozisyonunda 15, alış pozisyonunda sadece bir ve nötr pozisyonlarda 10 gösterge vardır.

Hareketli Ortalama Göstergeleri, satış pozisyonunda 13 gösterge, nötrde bir ve alış pozisyonunda bir gösterge ile neredeyse benzer sonuçlar gösteriyor. Osilatörler de fiyat hareketi birkaç gündür düşüşte olduğu için ayıları destekliyor. Nötr pozisyonda dokuz osilatör bulunurken, iki osilatör satış pozisyonunda ve sıfır alım pozisyonundadır.

Aave fiyat analizi sonucu

Yukarıdaki 4 saatlik ve 1 günlük Aave fiyat analizinden fiyat seviyelerinin tehlike bölgesine girdiği doğrulanabilir. Fiyat akışı da farklı destek seviyelerini kırdı ve düşüş momentumu devam ederse 307 $ aralığının altında yeni destek bulunacak. AAVE/USD fiyatı şu anda 306$’da sabitlenmiş durumda ve buradan daha da düşeceği tahmin edilebilir. Bu, satış momentumu yükselmeye devam ettiği sürece fiyat değeri üzerinde zararlı etkiler bırakabilir. Ancak 4 saatlik grafikteki RSI iyileşme için ipuçları verdiğinden toparlanma için bazı şanslar da var.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!