Yığın fiyat analizi: Yükseliş eğilimi, fiyat hareketini 2,34 $ seviyesinin üzerinde teşvik ediyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
  • Fiyat 2,35 dolara kadar yükseldi.
  • Yığın fiyat analizi olumlu bir eğilim gösteriyor.
  • Destek, 1.763 dolarda son derece güçlü.

En son Stacks fiyat analizi, boğaların son birkaç haftadır oyunu yönetmesi nedeniyle bir yükseliş eğilimi gösteriyor. STX/USD fiyatı, alıcıların sürekli desteğinin yardımıyla büyük ölçüde iyileşti. Kripto para birimi oldukça tutarlı bir yükseliş trendi izliyor ve bugün bile fiyatlarda bir artış olduğu bildirildi. Boğalar, fiyatı 2.35 $ işaretine çıkarmayı başardı.

STX/USD 1 günlük fiyat tablosu: Yükseliş dürtüsü, fiyatın 2.34$’ın üzerine çıkmasına neden oluyor
Bir günlük Stacks fiyat analizi, bugün kripto para birimi için nispeten olumlu sonuçlar gösteriyor. Son iki hafta kripto para biriminin genel değerinde dikkate değer bir gelişme gördüğü için piyasaya boğalar hakim oldu. Bugün, fiyat bir kez daha yükseldi ve 2,35$ pozisyonuna ulaştı. Değeri 2.182 $ standında olduğu için hareketli ortalama (MA) yüksekliğinden oldukça yüksektir.


Önceki hafta da SMA 20 eğrisi ile SMA 50 eğrisi arasında bir geçiş kaydedildi ve bu da başka bir yükseliş işareti. Böylece üst Bollinger bandı değeri 2.375$’a yükselirken, alt Bollinger bandı değeri 1.763$’a inmiştir. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı aşırı alım sınırına önemli ölçüde yakın ve şu anda 61.80.

Yığın fiyat analizi: Ayıların anlık kontrolü ele geçirmesiyle olumsuz eğilim bekleniyor

Dört saatlik Stacks fiyat analizi, alıcılar için tehlikeli bir işaret olan fiyatta ani bir düşüşü dikte ediyor. Fiyat, son düşüş eğiliminin bir sonucu olarak 2.346$’a düştü. Boğalar erken saatlerde oldukça hızlı ilerlese de son dört saat fiyatta devalüasyona neden oldu. Bununla birlikte, boğalar günün erken saatlerinde güçlendiğinden fiyat hala hareketli ortalama değerinden, yani 2.315 dolardan daha yüksek duruyor.


Oynaklık arttı, bu da yaklaşan saatlerde başka bir düşüş trendinin takip edileceği anlamına geliyor. Bu nedenle, üst Bollinger bandı değeri şimdi 2,42 ABD dolarına kayarken, alt Bollinger bandı değeri şimdi 2,11 ABD dolarıdır. RSI eğrisi de azalan yönde hareket ediyor ve skor 57.18’e düştü.
Geçtiğimiz birkaç ay, fiyatta güçlü bir artış gözlemlendiğinden STX/USD değeri için olumlu koşullar getirdi. STX/USD için teknik gösterge tablosunun yükseliş eğilimi göstermesinin nedeni budur. Alış pozisyonunda duran 16 gösterge, nötr pozisyonda 10 gösterge ve satış pozisyonunda sıfır gösterge bulunmaktadır.

Hareketli ortalamalar göstergesi de güçlü bir yükseliş göstergesi veriyor. Alış pozisyonunda 14 gösterge mevcut, bir gösterge nötr pozisyonda, sıfır gösterge ise satış pozisyonunda. Osilatörler, nötr seviyede dokuz gösterge, alım seviyesinde iki gösterge ve satış seviyesinde sıfır gösterge ile birlikte olumlu bir eğilim gösteriyor.

Yığın fiyat analizi sonucu

Boğalar son iki haftadır piyasayı yönetiyor ve fiyat 2,35$ seviyesine yükseldiği için bugünkü trend de farklı değil. Yükseliş dalgası, alıcıların sürekli çabaları nedeniyle son iki haftayı geride bıraktı. Öte yandan, son dört saatte fiyatta düşüş gözlenmesi, önümüzdeki saatlerin pek de uygun olmayabileceği anlamına geliyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!