Terra fiyat analizi: Boğalar toparlandıkça fiyat 51,52 dolara geri döndü

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
  • Fiyat 51.52 dolara kadar yükseldi.
  • Terra fiyat analizi boğaları destekliyor.
  • Güçlü destek 39,52 dolarda bulunuyor.

Bir günlük ve dört saatlik Terra fiyat analizi, fiyat son 24 saatte önemli ölçüde iyileştiği için bir yükseliş eğilimi işaretleri gösteriyor. Terra 8 Kasım’da rekor seviyeye ulaştıktan sonra boğalar ve ayılar arasında sürekli bir savaş sürüyor. Ancak bugün, fiyat 51.52 $ ‘lık eski yüksekliğine ulaştığı için yükseliş momentumu çok güçlü olduğunu kanıtladı. Önümüzdeki saatlerde de LUNA/USD değerinde daha fazla artış beklenebilir.

LUNA/USD 1 günlük fiyat grafiği: Kripto para birimi değeri 51,52 doların üzerine çıktı

Bir günlük Terra fiyat analizi, fiyatın son 24 saat içinde yukarı yönlü bir hareketi kapsadığı için gün için yükseliş eğilimini teyit ediyor. Son birkaç hafta içinde fiyat trendlerinde sürekli bir değişim gözlemlendi, ancak bugün boğalar liderliği güvence altına aldı. LUNA/USD fiyatı 51.518$’a yükseldi ve yakında daha fazla gelişme izlenecek. Fiyat, hareketli ortalama (MA) değerinden oldukça yüksek, yani 50.732 dolar.


Bollinger bantları göstergesi ortalama değerinde bir artış gösteriyor, yani 47.35 dolar. Üst Bollinger bandının şu anda 55.2 $ pozisyonunda ve alt Bollinger bandının 39.52 $ pozisyonunda olduğu yer. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı oldukça ortalamaya gidiyor ve gün içinde 59.65’e yükseldi.

Terra fiyat analizi: Fiyat 51.507 dolara kadar yükseldikçe yükseliş eğilimi yoğunlaşıyor
Dört saatlik Terra fiyat analizi, son birkaç saat içinde madeni para değerinde güçlü bir artış olduğunu gösteriyor. Yeşil mum çubukları dört saatlik fiyat grafiğine geri döndü ve yükseliş eğilimi güçleniyor. Fiyat da son dört saatte 51.52 dolara kadar yükseldi ve daha fazla toparlanma da beklenebilir. Dört saatlik fiyat grafiğindeki hareketli ortalama değeri 49.392 dolar seviyesinde bulunuyor.

Bollinger bantları ortalama değerlerini 50.07 dolarda tutuyor. Üst Bollinger bandı 53.16 $, alt Bollinger bandı ise şu anda 46.99 $ değeri gösteriyor. Yükseliş eğilimi, son dört saatte RSI puanını 56.42 seviyesine yükseltti.

LUNA/USD teknik gösterge tablosu gün için güçlü bir yükseliş sinyali veriyor. Alım pozisyonunda 16 gösterge bulunduğundan, dokuz gösterge nötr pozisyonda ve sadece bir gösterge satış pozisyonunda olduğundan, yükseliş eğilimi gösterge oranı ile daha da doğrulanır.

Hareketli ortalamalar göstergesi de alıcılar için güçlü destek gösteriyor. Alış pozisyonunda duran 14 göstergeyi, satış pozisyonunda hiçbirini bırakmayan nötr pozisyonda bir göstergeyi görebiliriz. Osilatörler ise nötr pozisyonda sekiz gösterge, alış pozisyonunda iki gösterge ve satış pozisyonunda sadece bir gösterge olduğu için nötr bir ipucu veriyor.

Terra fiyat analizi sonucu

Saatlik ve günlük Terra fiyat analizi, fiyat hareketleriyle ilgili olumlu bir ipucu veriyor. Yükseliş momentumundaki artış 51,51 doların üzerinde bir fiyat aldığından, her iki tahmin de boğaların lehine gidiyor. Fiyat, son dört saat içinde yukarı yönlü hareketi de kapsadı, bu da LUNA/USD değerinde yakında daha fazla artışın bekleneceği anlamına geliyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sanal Kripto ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!